Gastronomi en iyi İtalyanlardan öğrenilir

İtalya’nın en büyük online üniversitesi Pegaso ile İtalyan mutfağı ve şaraplarına dair kültürünüzü genişletin, “enogastronomi” dünyasını keşfedin.

Online tezsiz yüksek lisans programımız sayesinde üretimden pazarlamaya kadar her alanda kendinizi geliştirerek gastronomi sektöründe aranan bir uzman olun.

Gastronomi programımızın detaylarını inceleyin.

BİLGİ TALEBİ

Yetkililerimiz sizle en kısa sürede iletişime geçecektir

sarap scaled e1608624357985

Enogastronomi Konseptini Kavrayın

İtalya’ya özgün “enogastronomi” geleneği yemek ve şarap endüstrilerinde dünya çapında geçerli bir mükemmeliyetçiliği ve yüksek kaliteyi vurgular, yüksek bir gastronomi turizmi potansiyeli yaratır.

Bu geleneği tarihsel, kültürel ve fonksiyonel özelliklerine yoğunlaşarak öğreten yüksek lisans programımız, “Made in Italy” ürünlere hâkim olmayı arzulayan ve gastronomi alanında çalışmak isteyenler için eşsiz bir eğitim imkânı sunar.

eu

İtalyan Gıda ve Şarap Endüstrilerini Tanıyın

Tezsiz yüksek lisans programımız öğrencilerin İtalyan gıda ve şarap endüstrilerinin dinamiklerini her yönüyle anlamalarını amaçlamaktadır.

Bölümümüzün ders programı İtalyan yemeklerinin ve şaraplarının tarihi, üretim süreçleri, gıda endüstrisinin ve yöresel usta kültürünün gelişimi, AB sertifikasyonu ve coğrafi işaretleme gibi birçok konuyu kapsayarak öğrencilerimizi gastronomi alanında uzmanlaştırır.

pexels roman odintsov 4552989

Gastronomide En Yenilikçi Trendleri Yakalayın

İtalyan tecrübesi dünyaya şunu göstermiştir: Bir gıda ürününün doğru pazarlanması butik bir mutfağı bir dünya markasına dönüştürür.


Yüksek lisans programımız sizi bir yandan dijital pazarlama alanında güncel bilgilerle donatarak yemek ve şarap iletişimi alanında uzmanlaştırırken, diğer yandan etik ve sürdürülebilirlik gibi gastronomi alanında yükselen trendlere hâkim olmanızı sağlar.

300+​

Öğretim Üyesi

100.000+

Öğrenci

%95

Öğrenci Memnuniyeti

%85

İşe Yerleştirme Oranı

7/24

Danışman Desteği

Öğrencilerimiz Bizim İçin Ne Dediler?

Geleceğini değiştirmek ister misin?

İtalya’nın en büyük online üniversitesinden yalnızca bir tık uzaktasın.
ESKİ BÜYÜKDERE CADDESİ . NO.7 GİZ2000 PLAZA KAT: 15 D:57 MASLAK – SARIYER – İSTANBUL