İtalyanca Kursları

İtalyanca lisans ve yüksek lisans programlarımızda öğrenim görmek isteyen öğrencilerimizin hazırlık eğitimini tamamlayabilecekleri veya bir dil daha öğrenip kendini geliştirmek isteyen herkesin başvurabileceği İtalyanca kursumuz, Pegaso Online University Dil Merkezi bünyesinde sunulmaktadır. Pegaso tarafından verilen İtalyanca dil eğitimi, öğrencilerin hedeflerine kolayca ve hızlıca ulaşmasını sağlar. İnteraktif eğitim modelimiz sayesinde öğrencilerimiz kısa zamanda İtalyancalarını iyi derecede geliştirirler.

Dil eğitimi programımız başlangıç seviyesinden B2 seviyesine kadar ilerlemenizi sağlayacak bir formatta tasarlanmıştır. Bu programda öğrencilerimizin teorik bilgiler edinmenin yanı sıra pratik çalışmalarla öğrendiklerini pekiştirilebileceği yenilikçi bir sistem uygulanmaktadır. Bu sayede İtalyanca ile yeni tanışan öğrencilerin bile İtalyanca dil bilgisinin ve dil yapısının bütün özelliklerini kolayca anlamaları mümkün olmaktadır.

Öğrenim Araçları 

Dil Merkezimiz tarafından verilen İtalyanca dil eğitimi, her biri aşağıdaki özellikleri içeren 72 farklı dersten oluşmaktadır:

  • Video formatında dersler
  • Ders kitapçıkları
  • Alıştırmalar
  • İtalyanca anlam ve dilbilgisi konusunda öğretici içerikler
  • Öz-değerlendirme testleri
 

Aynı zamanda, İtalyanca dil kursuna katıldıkları süre içerisinde B2 seviyesinden daha yüksek seviyeler için çalışmak isteyen öğrencilerimizin kelime ve dilbilgisi yapılarını derinlemesine incelemesini sağlayan kitapçıklar da temin edilmektedir.

İtalyanca dil eğitimi programımız, kursu tamamlayan öğrencilerimizin kendilerini birçok yönden geliştirmelerini ve üniversite eğitimi, iş dünyası ve sosyal hayatta farklı alanlarda İtalyancayı etkin bir şekilde kullanabilmelerini sağlamak için aşağıdaki hedeflere odaklanmaktadır: 

  • Konuşmaları ve metinleri kolayca anlamak
  • Farklı kaynaklardan edinilen bilgileri hem konuşarak hem de yazarak özetleyebilmek
  • Kendini rahatça, akıcı ve doğru bir şekilde ifade edebilmek
  • CELI sertifikası edinebilmek için sınava girerek başarılı bir sonuç almak

İtalyanca kursumuzun ücreti, sınav ücreti de dahil olmak üzere 250 Euro’dur. 

Daha fazla bilgi almak için lütfen Pegaso ECP Turkey ile iletişim kurunuz. 

Telefon: 0212 942 60 99

E-Posta: info@pegasotr.com