Ücretler ve Burslar

Ücretler

Öğrencilerinin üstün niteliklere ve iyi iş imkanlarına kolayca ulaşmasını amaçlayan Pegaso Online University, Avrupa merkezli uzaktan üniversite eğitimi için uygun ücretler sunmaktadır. 

Lisans programlarımız Avrupa’daki üniversitelerin birçoğunda olduğu gibi 3 yıl, yüksek lisans programlarımız ise içeriğine göre 1-2 yıl sürmektedir.

Lisans ve yüksek lisans programlarımızda 1 yıllık eğitim ücreti 3.000 Euro olarak belirlenmiştir.

Her eğitim yılında eğitim ücretinizi 8 taksitle kredi kartı veya banka transferiyle ödeyebilirsiniz.

Eğitim ücretine ek olarak senelik kayıt ücreti tezsiz yüksek lisans programlarında 116 Euro, Enformatik tezsiz yüksek lisans programı, tezli yüksek lisans programları ve lisans programlarında ise 282 Euro’dur.

Burslar ve İndirimler

Üniversitemiz Türkiye’de çeşitli kurumlar ve şirketlerle yapılan anlaşmalar kapsamında öğrencilere burs ve indirim imkanları sağlamaktadır.

2020/2021 eğitim yılı için Vodafone Türkiye ile yaptığımız iş birliği sayesinde Vodafone kullanıcıları eğitim ücretlerinde %30 indirim fırsatından faydalanmaktadır.

Burslarımız ve indirimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle bilgi talebi formumuzu doldurarak, telefonla (0212 942 60 99) veya e-posta ile (info@pegasotr.com) iletişime geçiniz.